Неделев с шанс да запише минути срещу Черно море

Звездата на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев отново ще попадне в групата на своя тим. Националът бе сред 18-те при победата над Пирин с 2:1 в Коматево. Той стана да загрява на няколко пъти, с което обра овациите на публиката.

Ботев (Пд) с нов директор на ДЮШ

Възстановяването му върви все по-добре и скоро се очаква той да се върне на терена, след като не игра цяла пролет за своя отбор. Във втория кръг "канарчетата" гостуват на Черно море (2 август, понеделник), като освен че ще е сред 18-те на „Тича“, атакуващият футболист има шанс да запише и първи игрови минути, съобщава „Тема спорт“. Планът на старши треньора Азрудин Валентин е да го пусне през второто полувреме.

След срещата с Пирин Неделев говори със собственика Антон Зингаревич, който изгледа мача от ложата.