Киселичков: Допуснахме твърде лесни голове, Чочев промени облика на целия отбор

Наставникът на ЦСКА 1948 Тодор Киселичков коментира загубата на своя тим от ЦСКА - София в първия мач от новия сезон на efbet Лига. Двубоят завърши при резултат 4:2 за отбора от “Армията” след купища обрати.

ЦСКА - София тресна ЦСКА 1948 в зрелищна буря от обрати

“За съжаление получихме неприятна загуба. Влязохме не толкова добре и противникът бе по-добър от нас през първото полувреме. С влизането на Чочев обликът ни се промени тотално, заиграхме по-добре и успяхем да обърнем мача. За съжаление допуснахме твърде нелепи голове, които доведоха до нашата загуба.

Чочев 10 дни не води нормален тренировъчен процес, има проблеми в коляното и не бе готов за 90 минути. Все пак искам да му благодаря, че влезе точно, когато отборът имаше нужда от него. Самото му влизане промени обликът на всички играчи. Пак казвам твърде нелепи голове, които обърнаха мача за тях”, коментира Киселичков.