Димо Кръстев отново игра в шоу на Фиорентина, Влахович изригна със 7 гола за 45 минути

Родният халф Димо Кръстев отново игра 45 минути в контрола за своя тим Фиорентина. За разлика от успеха със 7:1 над Остермюнхен, когато беше титуляр, този път капитанът на юношеския ни национален отбор до 19 г. се появи на терена след почивката при удивителната победа на "Ла Виола" с 11:0 над аматьорския Полиспортива C4 Фолиньо в проверка, изиграна в Моена.

Български талант беше титуляр при погром на Фиорентина в контрола

Над всички на терена безспорно беше звездата на Фиорентина Душан Влахович. Също както и Кръстев, нападателят влезе в игра в началото на второто полувреме и за 45 минути се отчете с невероятните седем гола (47', 49', 56', 69', 72' - дузпа, 77', 79'). Българският полузащитник имаше принос за попадението за 7:0, когато отне топката и я подаде на Рикардо Сапонара, който пък спечели дузпата, превърната в гол от Влахович. Останалите четири гола бяха отбелязани от Хосе Кайехон (12'), Алфред Дънкан (18'), Джакомо Бонавентура (38') и Арденис (76' - автогол).