Борис Галчев и Банско нанесоха първа загуба на Левски (Крумовград) в контролите

Новият хит на Югоизток Левски 2005 Крумовград изигра първата си контролна среща по време ва лагера в град Банско и загуби с 0:1 от домакините от ФК Банско.

След равностойна и приятна игра, първото полувреме завърши без голове 0:0. Второто полувреме, също започна равностойно. Десетина минути след началото на втората част, опитният Борис Галчев от , реализира единствения гол в срещата, след удар от дистанция,след асистенция на Златков.

Галчев през този сезон ще бъде играещ треньор на тима от планинския курорт. За домакините Милен Златков удари и греда. Въпреки минималното поражение, играчите на Стефан Генов демонстрираха хубав футбол и оставиха добри впечатления.