Северна Македония вкара четири срещу десетима от Казахстан (видео)

Северна Македония записа убедителен успех с 4:0 над Казахстан в последната си проверка преди Евро 2020. Западните ни съседи показаха добър футбол и натрупаха самочувствие след този успех. Трябва да се признае обаче, че те имаха предимство да играят с човек повече цяло полувреме, тъй като Серикжан Мужиков бе изгонен в края на първата част.

Езгджан Альоски даде преднина на Северна Македония в 35-ата минута от дузпа, а Иван Тричковски добави още един гол в 57-ата минута.

Домакините на “Тоше Проески Арена” в Скопие довършиха съперника с нови два гола за две минути, дело на Милан Ристовски в 74-ата и Дарко Чурлинов в 76-ата минута.

Така Северна Македония гледа с оптимизъм към първия си мач на Евро 2020 срещу Австрия на 13 юни. Казахстан пък вече мисли за световните квалификации през септември.