Волунтари се спаси (видео)

Волунтари разгроми с 4:1 Дунареа (Кълъраш) в реванша от баражите за оставане в румънската Лига 1. Антони Иванов, който е под наем при домакините от Университатя (Крайова), не игра заради контузия.

Волунтари спечели с 2:1 като гост и днес имаше по-лесна задача. Чехът Лукаш Дропа откри резултата отблизо още в 7-ата минута, а в 18-ата се разписа испанецът Хефте, който стреля прецизно от границата на наказателното поле.

Малко след началото на второто полувреме Роберт Сълчеану от Дунареа получи червен картон и интригата окончателно изчезна. В последните десетина минути ветеранът Игор Армаш и Козмин Аким от дузпа доведоха нещата до крайното 4:0.

Антони Иванов допринесе за оцеляването на Волунтари с 3 гола в 17 мача. Българинът получи и два жълти и един червен картон.

Снимки: gsp.ro