Динамо (Б) взе глътка въздух с победа срещу Антони Иванов и Волунтари (видео)

Затъналият Динамо (Букурещ) прекъсна серията си от 13 мача без победа в румънското първенство. Отборът на Душан Ухрин-младши спечели с 2:0 срещу Волунтари в 4-ия кръг на плейофите за оставане в елита.

В състава на гостите като резерва се появи българският халф Антони Иванов. Той замени Мартин Ремакъл в началото на второто полувреме. За Динамо не игра бившият защитник на ЦСКА-София Раул Албентоса, а друг футболист, минал през "Армията" - Диего Фабрини, влезе като резерва в 61-ата минута.

Антони Иванов титуляр при победа срещу отбора на Хаджи (видео)

Флорин Бежан откри за Динамо в 74-ата минута, а в 86-ата ветеранът Адам Немец оформи крайния резултат след асистенция на Деян Сореску.

"Червените кучета" са на 14-о място в класирането с 18 точки, а след тях са само Херманщад с 16 и Поли Яш с 14. Волунтари е на 12-а позиция с актив от 23 точки.