Атанас Илиев се размина с голмайсторския приз: Когато не иска да влиза, не влиза

Нападателят на Ботев (Пловдив) Атанас Илиев бе избран за играч на мача при успеха с 5:0 над Царско село в двубоя от последния кръг. Голмайсторът даде аванс на своя тим, но не успя да се изравни с Кешерю и да подели с румънеца голмайсторския приз в efbet Лига. Таранът на “канарчетата” завърши сезона с 16 попадения.

Ботев (Пловдив) прегази Царско село (видео)

“Много добър мач за нас. Моята цел беше да вкарам двама гола днес, за да успея да се изравня с Клаудиу Кешерю на върха при голмайсторите. За мое съжаление топката, когато не иска да влиза, не влиза. При гола ми имах късмет и с рикошет успях да вкарам. Мисля си, че това отвори мача и се надявах да вкараме през втората част, което сторихме, но не и аз.

Честно казано мислех си, че ще вкарам голове с идването си в Ботев, защото тук има много добри футболисти, които да ми подават. Един от тях е Тодор Неделев, но за жалост се контузи, а с това и моите голове спаднаха.

За мен е чест, че отново ме повикаха и съм част от националния отбор на България Сега ще си почина няколко дни и след това отивам на лагер, за да се готвим за изключително престижните контроли. Дано да се представим добре и с едни добри резултати да зарадваме феновете”, сподели Илиев.