Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Фламенго спечели титлата в щата Рио де Жанейро

Габриел Барбоса се разписа два пъти при победата на Фламенго с 3:1 срещу Флуминензе, с което спечели третата си поредна титла в първенството на щата Рио де Жанейро.

Барбоса вкара два пъти в рамките на три минути преди почивката - в 44-ата минута от дузпа и в първата минута на добавеното време на първата част. Фред върна един гол за Флуминензе в 51-ата минута, но в 87-ата Жоао Гомеш направи 3:1 за Фламенго.

Първата среща между двата тима миналата седмица завърши 1:1.

Отборът на Фламенго печели 37-а титла в първенство на щата Рио де Жанейро, след като завоюва Копа Либертадорес и две титли в Бразилия от 2019 година насам.

Атлетико Минейро спечели 46-ата си титла в щата Минас Жерайс, след като завърши 0:0 с Америка. Родолфо пропусна дузпа за Америка в 51-ата минута. Двата клуба завършиха 0:0 и в първия мач, но Атлетико вдигна трофея благодарение на по-добрия си рекорд в редовния сезон.