Райнов: Левски е най-големият отбор в България и ще се оправи

Халфът на Левски Мартин Райнов бе много доволен от победата с 2:1 над Черно море. Полузащитникът е на мнение, че “сините” ще се оправят, защото са най-големият отбор в България.

Левски вярва в чудо след обрат над Черно море  (видео+галерия)
Левски вярва в чудо след обрат над Черно море (видео+галерия)

“Труден мач за нас, през първото полувреме не играхме по най-добрия начин. През второто показахме характер и зарадвахме хората, които дълго време не бяха идвали на стадиона ни. Ключово бе да изравним преди почивката, след това бях сигурен, че ще победим. Черно море се бяха подготвили добре за мача. Играхме с желание и характер, това е най-важното за нас. Трета поредна победа, за нас е много важна. Играем доста лош сезон за нас и тези три победи са доста скъпи за нас. Опасно ще е за другите отбори с близнаците Цоневи на терена. Ние играем мач за мач, пък ще видим къде ще завършим.Сигурен съм, че нещата ще се оправят, защото Левски е най-големият отбор в България”, каза Райнов.