ЦСКА-София удари Левски в първия полуфинал при U18

Тимът на ЦСКА -София до 18 години, воден от Добромир Митов, победи Левски с 2:1 в среща, играна на клубната база в Панчарево от 1/2-финалите на турнира за Купата на БФС. До почивката двата отбора не успяха да си отбележат гол и нулевото равенство се запази. През втората част гостите първи стигнаха до попадение в 67-ата минута чрез Даниел Начев. Само три минути по-късно Марк-Емилио Папазов възстанови равенството с красиво изпълнение. До края на двубоя "червените" наложиха тотален натиск и в 89-ата минута логичното се случи, когато Юлиан Илиев се възползва от много хубаво подаване на Александър Бучков и оформи крайното 2:1 в полза на ЦСКА-София.

Реваншът е следващата сряда (12 май) от 17:00 часа на "Герена".