Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Уест Бромич се добра само до точка срещу Уулвърхамптън

Уест Бромич се добра само до равенство 1:1 в домакинството си на Уулвърхамптън от 34-ия кръг на Премиър лийг. Така отборът прибави важна точка, но тя е крайно недостатъчна в битката за оцеляване.

Уулвс поведе в самия край на първото полувреме. Гостите организираха прекрасна атака на скорост, която бе завършена подобаващо от Фабио Силва, който елегантно прехвърли вратаря за 0:1.

През втората част обаче домакините се добраха до изравняване. Това се случи в 62-ата минута, когато Конър Таунзънд центрира отляво и сложи топката на главата на Мбайе Диан, който нямаше как да сгреши отблизо и вкара за 1:1.

След това реми Уест Бромич остава в опасната зона на 19-ата позиция с 26 точки и с илюзорни шансове за спасение, тъй като изостава с цели 10 точки зад 17-ия Нюкасъл. Уулвс пък отдавна не се бори за нищо и се намира в средата на класирането на 12-ото място с 42 точки.