Тодор Траянов: Второто полувреме гардът ни падна

Капитанът на Септември (Симитли) Тодор Траянов коментира равенството на своя тим с Локомотив (ГО) в мач от 30-ия кръг на Втора лига. Септември изпусна победата в последните минути на мача и тага стигнаха до равенство 1:1. Отборът на Симитли все още няма победа през тази календарна година.

Локо (ГО) взе точка в Симитли (видео)

"Първото полувреме играхме доста добре, отбелязахме гол, но второт полувреме гардът ни падна. Дадохма иницативата на Локомотив и закономерно ни вкараха гол.

За мен това е изцяло късмет. Вече пореден мач ни вкарват гол в последните минути. Надяваме се скоро да вземем тази важна победа, която ни тежи много. Повечето сме млади момчета, говорим си, тежи много, че нямаме победа през тази година.

Всеки мач излизаме за нея, надявам се следващия мач да победим", заяви капитанът на Септември (См).