Антон Бачев: Слаб мач за нас

Наставникът на Септември (Симитли) Антон Бачев призна, че отборът му не е заслужавал да победи Локомотив (Горна Оряховица). Срещата завърши 1:1 с късен гол на гостите от Горна Оряховица.

"Заслужено е равенството, поздравявам Локомотив, бяха доста организирани, заслужиха си точката. Първото полувреме имахме лек превез, но през второто полувреме се прибрахме близо до нашата врата, заслужено достигнаха до равенството. Като цяло слаб мач за нас, липсваше ни свежест и скорост в атака. Допуснахме същата грешка след почивката като срещу Лудогорец. Това че нямаме победа през тази година, се отразява, колкото и да не ни иска да си го признаем. Трябва да запишем победа, всички отбори си правят сметки, и ние си го говорим - че сме застрашени. Съжалявам, че не зарадвахме феновете ни и ръководството. Нашият отбор играе по-добре извън Симитли, надявам се на победа над Нефтохимик", каза Антон Бачев.