Нови проблеми за Зидан: Карвахал отново е извън строя

Даниел Карвахал няма да играе за Реал Мадрид в следващите около три седмици, съобщават испанските медии.

Десният краен защитник има мускулна контузия, получена по време на първия полуфинален двубой от Шампионската лига през настоящата седмица между "белите" и Челси, завършил наравно 1:1. Състоянието на 29-годишния испански национал стана известно днес, след като премина обстойни медицински прегледи. Карвахал ще може да играе отново за мадридчани през настоящия сезон, ако те се класират за финала в Шампионската лига.

Двубоят за трофея в най-силния клубен турнир в света е на 29 май в Истанбул. До края на шампионата в Испания остават още само пет кръга, в които Реал Мадрид ще се изправи срещу Осасуна, Севиля, Гранада, Атлетик Билбао и Виляреал. Примера дивисион завършва на 23 май. Столичани са на второ място в класирането с актив от 71 точки.