Левски U19 и Славия U19 не успяха да се победят и завършиха наравно

Юношите на Левски до 19 години завършиха наравно 1:1 със Славия на Терен номер 2 на комплекс “Георги Аспарухов”. Двубоят бе част от 23-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

ЦСКА-София (U19) с минимално поражение в Пловдив

Точен за “сините” бе Ивайло Христов в 63-ата минута, а гостите изравниха от дузпа в самия край на двубоя. Левски U19 е лидер в класирането с 49 точки, като има в актива си 3 повече и мач по-малко от втория Ботев (Пловдив).

Съставът на Левски U19: 12. Пламен Андреев, 16. Петър Войнов, 2. Константин Айдарски, 4. Симоне Игнатов, 17. Владимир Сиромахов, 24. Илиян Йовчев (46 - 20. Стелиън Георгиев), 14. Стефан Стефанов, 8. Даниел Начев (87 - 7. Слав Петков), 22. Ивайло Христов (75 - 18. Александър Мицев) (76 - 9. Николай Калинов), 15. Богдан Костов (к), 11. Димитър Иванов.

Снимка: levski.bg