Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Хеттрик носи успех на Пирин лейдис

Отборът на Пирин лейдис записа категорична победа с 4:1 над Левски (Чепинци) в мач от 17-ия кръг на Женското първенство SWISS Capital League.

Главно действащо лице в срещата се превърна Антонина Шопска, която реализира хеттрик за домакините. Даяна Грозданова вкара четвъртото попадение за “зелените”, докато Гергана Петкова отбеляза попадението за гостенките. Победата на момичетата водени от Бети Баракова бе 11-та в този шампионат.

Пирин лейдис има вече 35 точки, като изостава на три от на трета позиция, която в момента се заема от Локомотив (Стара Загора). “Железничарките” обаче имат предимство и в прекия двубой заради успеха с 1:0 през първия полусезон при гостуването си в Благоевград.

Пирин Лейдис на полуфинал за Купата на България

Интересното е, че преди седмица дамите на Пирин надвиха тима от Стара Загора в четвъртфинален сблъсък за Купата на България.

Днешното поражение на Левски (Чепинци) е 16-то, като “сините” останаха на последно място с едва три точки.