Нов сблъсък между Лудогорец и Хебър - този път за Купата, на живо от Разград със съставите

Пирин лейдис или Барокко ще играят финал за Купата на България

Един от женските отбори на Пирин лейдис и Барокко ще могат да спорят за първи път в своята история за отличие в българския футбол. Двата тима се срещат във втория полуфинал за Купата на България при жените, след като отстраниха своите съперници на четвъртфиналните мачове.

Дамите от Благоевград надвиха с 1:0 Локомотив (Стара Загора) с гол на Ивана Христова в 83-ата минута.

Пирин Лейдис на полуфинал за Купата на България

Докато Барокко надви с 2:1 каго гост Риал (Ковачевци) в друг доста оспорван двубой. Два гола за победителките отбеляза Деница Семкова. Тя бе точна още във втората минута, а след това удвои в 20-ата минута. Вратарката на тима Нина Карабельова отрази дузпа за своя тим, докато почетното попадение за Риал вкара Преслава Йорданова в 73-ата минута.

Двубоят между Пирин Лейдис и Барокко ще се състои на неутрален терен на 4 май. Крайният изход се решава в една среща, а при равенство в редовното време ще има дузпи. Двубоят ще се състои на неутрален терен.