Киров: Заслужено се класирахме за финала

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Николай Киров сподели първите си впечатления след успеха на тима с 1:0 над Славия, който класира "сините" на финала за Купата на България.

Арда надви Славия и се класира за исторически първи финал за Купата (видео+галерия)

"Беше труден мач. Имаше няколко ключови момента. Попадението, което вкарахме и пропуснатата дузпа. Трябва да кажа, че заслужено се класирахме за финала. Става трудно с всеки следващ мач, защото имаме твърде много отсъстващи. Разчитам, че част от контузените играчи ще се оправят и ще започнат да помагат на състава", започна опитният специалист.

63 Славия - Арда

"Играхме стабилно в защита, както и да търсим нашите ситуации в атака. Футболът през втората част стана по-нервен и директен. Умората ни натисна в края на мача, но се справихме. Стремим се да пресираме, но днес беше само през първата част, защото умората настъпи.

Нямаме предпочитание за съперник във финала", завърши Киров.

Снимки: Владимир Иванов