Погребняк разочарова Динамо насред Москва

Отборите на Динамо (Москва) и Урал не излъчиха победител в срещата помежду си от 25-ия кръг на Премиер лигата а в руската столица. Срещата бе доста интересна и завърши при резултат 2:2.

Павел Погребняк откри резултата за гостите в 43-ата минута, но Динамо направи пълен обрат през второто полувреме чрез Иван Ордец в 47-ата и Арсен Захарян в 71-ата минута.

Междувременно обаче домакините останаха в намален състав, след като Себастиан Шимански получи втори жълт и червен картон в 56-ата минута.

Урал не се предаде и успя да стигне до равенството в 75-ата минута. Отново точен бе ветеранът Павел Погребняк, който оформи крайното 2:2.

След това реми Динамо остава на 6-ото място с 43 точки. Урал пък е точно над чертата на 12-ата позиция с 30 точки.