Арсенал (Тула) се провали без Костадинов

Арсенал (Тула) допусна загуба с 0:2 в гостуването си на Урал от 24-ия кръг на Премиер лигата на Русия. Срещата пропусна контузеният български национал Георги Костадинов.

Мачът тръгна лошо за Арсенал, който пропусна отличен шанс рано да вземе преднина. В 3-ата минута гостите получиха дузпа, но Владислав Пантелеев пропусна от бялата точка.

Урал бързо взе контрол над двубоя и в 13-ата минута Павел Погребняк откри резултата.

В 85-ата минута Рамазан Гаджимурадов подпечата успеха на домакините с второ попадение.

С този успех Урал направи нова крачка към спасението и се намира над чертата на 12-ото място с 29 точки. Арсенал остава застрашен, като заема 14-ата позиция със 17 точки.