Славия удари ЦСКА-София за Купата на БФС

ЦСКА-София U18 отстъпи при гостуването си на Славия с 1:2 в първи четвъртфинален сблъсък от турнира за Купата на БФС. Срещата се игра на изкуствения терен на стадион "Славия" в столичния квартал "Овча купел".

Ето какво пише в сайта на "червените" за срещата: "През първото полувреме момчетата на Добромир Митов показаха по-агресивна игра като владееха повече топката и търсиха първи попадение, но домакините се защитаваха добре и двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство. През втората част натискът на младите армейци продължи и в 63-ата минута логичното се случи, когато Мартин Смоленски се възползва великолепно от подаване на Юлиан Илиев и откри резултата с неспасяем изстрел в обратния ъгъл на вратаря. Само две минути след това съдията отсъди дузпа в полза на Славия и равенството бе възстановено. До края на срещата нашите момчета пропуснаха да поведат отново и в последната 90-а минута домакините успяха да отбележат второ попадение и така първият двубой приключи при резултат 2:1. Реваншът е след седмица, когато ще стане ясно кой от двата състава ще продължи напред към полуфиналите в турнира".