Късен гол донесе успеха над Уулвърхамптън над Фулъм

С гол в добавеното време на Адама Траоре отборът на Уулвърхамптън постигна минимален успех с 1:0 над Фулъм при гостуването си от 31-ия кръг на Премиър лийг.

Първата част на "Крейвън Котидж" ще се запомни с един отменен гол на "вълците" и общо две положения за гол, но след почивката двата тима предложиха повече емоции. След няколко пропуснати възможности за гол и за двата тима се стигна до попадението на Траоре в последната минута на добавеното време.

Той беше изведен на дясното крило, спринтира и нахлу в наказателното поле, а след това простреля в близкия ъгъл по безпощаден начин Ареола. С успеха Уулвърхамптън се изкачи на 12-ата позиция с 38 точки, докато Фулъм остана в опасната зона с 26 и заема 18-ото място.