Обрат в края намали надеждите на Фулъм за оцеляване (видео)

Астън Вила нанесе тежък удар на Фулъм. Лондончани водеха на до 78-ата минута на "Вила Парк" и дори се виждаха извън зоната на изпадащите. Три гола в края доведоха до победа на тима на Дийн Смит с 3:1.

След час игра Тайрън Мингс, който изведе бирмингамци с капитанската лента в отсъствието на Джак Грийлиш, сбърка при опит да върне топката към вратаря. Това позволи на Александър Митрович да открие резултата.

Мингс се реваншира, след като центрира към влезлия като резерва Трезеге за изравнителния гол в 78-ата минута. Египтянинът се разписа още веднъж три минути по-късно и изведе Вила напред. Новият английски национал Оли Уоткинс отбеляза третото попадение три минути преди края.

Без Грийлиш, който пропусна седми пореден мач, Астън Вила имаше проблеми. Тимът имаше една победа в последните си седем мача и бе напът към нов разочароващ резултат преди влизането на Трезеге. Освен че отбеляза два гола той участва и в атаката за третото попадение.