Диего Симеоне: Ще се борим до края

Треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне прие спокойно загубата с 0:1 при гостуването на Севиля в 29-ия кръг на Ла Лига. Поражението на лидера в Андалусия отново върна интригата в битката за титлата, след като Реал Мадрид изостава на 3 точки, а Барселона може да съкрати изоставането на 1 точка при успех тази вечер над Валядолид.

Севиля спря лидера Атлетико Мадрид и завърза интригата в Ла Лига

"Испанското първенство е тежко и ние ще се борим до края. Трябва да продължим да работим. Знаехме, че ще е трудно. След 30-ата минута заиграхме по-добре. След почивката изравнихме играта, но след това допуснахме гол. За съжаление Ермосо и Кореа пропуснаха", коментира Чоло.

Барселона и Реал Мадрид ще се изправят в директен сблъсък през уикенда, докато Атлетико гостува на Бетис.