Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Защитник на Монтана игра цял мач при загуба от Нигерия

Защитникът на Монтана Давид Кики игра цял мач за Бенин при болезнената загуба с 0:1 от Нигерия у дома. Срещата бе от квалификациите за Купата на африканските нации.

По-рано днес Лесото и Сиера Леоне завършиха наравно 0:0 и точка щеше да бъде достатъчна на "катериците" да се класират за финалите. Единственият гол в мача падна в четвъртата минута на добавеното време.

Негов автор стана нападателят на Генк Пол Онуачу. Давид Кики получи жълт картон в началото на второто полувреме. С успеха "орлите" си осигуриха първото място в групата с 11 точки. Бенин е втори с 7 точки, а Сиера Леоне е трети с 4.

Лесото е с три пункта. Бенин гостува на Сиера Леоне в решителен мач за класиране на финалите на турнира на 30 март.