Монтана и Спортист (Своге) не успяха да си вкарат в контрола

Монтана и Спортист (Своге) не се победиха и завършиха наравно 0:0 в контролна среща, проведена на стадион “Огоста”. Мачът бе равностоен, а футболистите на Ивайло Василев създадоха няколко много добри голови положения, но не успяха да отбележат.

Монтана няма да може да разчита на трима в контролата със Спортист (Своге)

През първото полувреме опасен удар на Кирил Янакиев бе спасен от вратаря Кирев. Домакините не успяха да отправят точен удар в очертанията на вратата на Петър Иванов.

През втората част събитията на терена не се промениха. Отборът на Спортист упражни натиск след 75-ата минута, а в последните секунди удар на Томи Костадинов с глава облиза страничния стълб.

Заради различни травми за Спортист участие в мача не взеха Айкут Рамадан, Иво Харизанов, Иво Михайлов, Стефано Кунчев, а Ваньо Иванов получи травма в средата на първото полувреме и бе заменен принудително.