Хендерсън: Резултатът на отговаря на представянето ни

Капитанът на Ливърпул Джордан Хендерсън е на мнение, че крайният резултат от дербито с Манчестър Сити (1:4) не отговаря на представянето на двата отбора. Според него шампионите в голяма част от двубоя на "Анфийлд" са показали истинското си лице, но съперникът е наказал техните грешки.

Разбира се, че сме много разочаровани от резултата. В крайна сметка не мисля, че той отразява правилно представянето. Ние обаче направихме грешки, които бяха наказани. Сега е трудно да го приемем, но във футбола трябва бързо да превъзмогваш тези неща. Трябва да използваме тази седмица, за да се подготвим за тежкото гостуване на Лестър. Трудно е да се преглътне този резултат, но мисля, че в голяма част от времето приличахме на себе си по отношение на представянето ни. Не гледаме класирането. Концентрираме се върху следващия мач и се опитваме да спечелим всеки двубой, независимо дали сме първи, четвърти или пети.