Удинезе повали Верона с късни голове (видео)

Отборът на Удинезе постигна домакински успех с 2:0 над Верона в двубой от 21-ия кръг на Серия “А”.

Фриуланите изиграха много силно първо полувреме, в което отправиха 14 удара, но така и не стигнаха до гол. След почивката “мастифите” поеха инициативата, но допуснаха две късни попадения. В 83-ата минута Марко Силвестри си отбеляза автогол след пробив на Жерард Деулофеу, а в добавеното време именно испанецът се разписа с чудесен шут от границата на наказателното поле. Така Удинезе събра 30 точки в актива си и се изкачи на 11-ата позиция в класирането, където Верона остана 9-и с 30 спечелени пункта.