Анчелоти: Уау, какъв мач само!

Евертън измъкна драматична точка в голово шоу на "Олд Трафорд" (видео)

Мениджърът на Евертън Карло Анчелоти остана доволен от шоуто, което "карамелите" и Манчестър Юнайтед си спретнаха на "Олд Трафорд". Двата тима завършиха 3:3 в двубоя от 23-ия кръг на Премиър лийг, като напрежението беше до последния сигнал на съдията.

"Уау, какъв мач само! Започнахме добре, но като цяло през първите 45 минути изглеждахме малко срамежливо. След почивката контролирахме играта и не заслужавахме да загубим. Имахме положения след контраатаки и през първото полувреме, но не ни достигна точност. Манчестър Юнайтед е много силен в средата на терена и затова пуснах още един халф.

Хамес вкара фантастичен гол, но го смених, защото не може да изкара цял мач, тъй като има проблем с контузия. Горд съм с този мач, отборът показа висок дух и се бори до последно, за да избегне загубата", каза Анчелоти.