Фулъм спря устрема на Уест Хам

Фулъм измъкна точка от градския си съперник Уест Хам и му попречи временно да се озове в топ 4. Срещата на "Крейвън Котидж" завърши 0:0, а гостите завършиха с човек по-малко. В самия край Томаш Сучек бе изгонен за удар с лакът.

След първо полувреме, в което и двата отбори отправиха само по един точен удар в очертанията на вратата, темпото се повиши. След почивката удар на Владимир Куфал с глава срещна гредата, а Адарабийо пропусна великолепна възможност да донесе победата на Фулъм, но стреля неточно.

Тимът на Скот Паркър вече 14 поредни мача във всички турнири няма победа. Той е на 18-о място с актив от 14 точки.