Димитър Евтимов: Аз винаги чакам своя шанс, защо да не станем шампиони?!

ЦСКА-София прекърши Локо, 13 минути трябваха на Кайседо за първи гол (видео+галерия)
Вратарят на ЦСКА-София Димитър Евтимов говори след победата на "червените" над Локомотив (София) в контрола, изиграла се днес. Стражът призна, че очаква своя шанс и отборът му е готов за новия полусезон. ЦСКА-София се наложи с 3:1 в днешния мач.
"Първото полувреме не успяхме да държим топката така, както искахме, но през втората част поправихме това. Винаги има върху какво да се работи, но бе добра подготовка. В защитен план допуснахме малко голове. С времето отборът ще свикне с новите и ще се обиграе добре.

Аз съм винаги готов и чакам своя шанс. За съжаление на вратата има само един играч, но ако имам шанс да играя, ще се представя на най-високо ниво.

Не може да говорим за подценяване на Славия. В Овча Купел винаги се играе трудно. Трябва да излезем и да се представим така, както на контролите, за да тръгне добре мача и след това сезона. Важното е да не изпускаме точки срещу отбори от долната половина, както в първия полусезон. Ако подобрим това през пролетта и вземем точки от отборите от топ 3, защо да не станем и шампиони?!", заяви Евтимов.