Сливнишки герой с 8 от 8 в Западната група (видео + галерия)

ВК Сливнишки герой (Сливница)прегази гостуващият тим на ГРАД (Белоградчик) с

3:0 (25:18, 25:18, 25:15) в мач от 8-ия кръг на Националната Висша волейболна лига - Западна група.
My Website
10 Сливнишки герой победи Град с 3:0
В собствената си зала "Арена Сливница", възпитаниците на Мартин Стоев постигнаха 8-а поредна победа, заявявайки на висок глас, че имат само една единствена цел - Суперлигата на България.
Гостите от Белоградчик, в чийто състав личеше името на шампиона със Славия и бивш диагонал на Сливнишки герой Димитър Иванов, успяха да бъдат равностойно в първата част на двубоя, като играта вървеше точка за точка.
В средата на гейма сливничани обаче наложиха своята воля и го спечелиха с 25:18.
Същия резултат се получи във втората част, тук обаче домакините бяха далеч по-убедителни.
Крайното 3:0 дойде с 25:15, като Мартин Стоев направи значителни промени в състава, давайки шанс на почти всички състезатели да участват в двубоя, завършил за малко повече от час.