Лаутаро Мартинес: С Интер си приличаме

Лукаку с два гола при рутинна победа на Интер (видео)

Аржентинският нападател на Интер Лаутаро Мартинес сравни себе си с италианския гранд по неумението да се възползват от простите ситуации във футбола. Мартинес говори след успеха с 4:0 над новака Беневенто, дошъл след много силно второ полувреме.

"През първата част беше трудно, но след това контролирахме мача и вкарахме головете, които изпуснахме през първите 45 минути. Интер е точно като мен - пропускам лесни ситуации за гол, а след това бележа от положения, които изглеждат едва ли не случайност. Аз винаги се радвам на успехите на отбора. Като нападател трябва да работя и за доброто на тима и да добавям непрекъснато.

Радвам се за попаденията на Ромелу Лукаку. Дори и в лошо настроение той успя да се разпише два пъти. Чувствам се щастлив в Интер, треньорът вярва в мен. Затова смятам, че всички въпроси извън терена могат да намерят решение", заяви Мартинес.