Юта с 11-а поредна победа в НБА

Юта Джаз постигна 11-а поредна победа в НБА след успех над Далас със 120:101. Боян Богданович вкара 32 точки, а Майк Конли добави 22 точки за успеха на тима на Юта, който има 15 победи и 4 загуби и е отборът с най-добър баланс в лигата от началото на сезона.

Лука Дончич бе най-резултатен за Далас с 25 точки, но усилията му не помогнаха на Маверикс и тимът допусна четвърта поредна загуба.

Лос Анджелис Клипърс се наложи със 116:90 над Орландо в друга среща от тази нощ. Пол Джордж завърши с 26 точки, 9 борби и 5 асистенци, а Кауай Ленард добави 24 точки за успеха на Клипърс, който е 14-и пореден за тима срещу Орландо.

Макар и без получилия почивка Кевин Дюрант, тимът на Бруклин изигра най-резултатния си мач от началото на сезона при победата над Оклахома Сити със 147:125.

Джеймс Хардън се отличи с „трипъл-дабъл“ - 25 точки, 10 борби и 11 асистенции, а Кайри Ървинг също завърши с 25 точки за успеха на Бруклин.

19-годишният новобранец Тио Маледон завърши с 24 точки и бе перфектен и при шестте опита от зоната за три точки за Оклахома

Лонзо Бол вкара рекордните си за сезона 27 точки при победата на Ню Орлиънс над Милуоки със 131:126.

Брендън Инграм наниза 28 точки, а Зион Уилямсън добави 21 за Пеликаните. Звездата на Милуоки Янис Антетокунбо завърши с 38 точки и 11 борби.