Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1 /почивка/

Наско Сираков инспектира Левски

Левски с първа победа след гол със странична ножица и спасена дузпа на Михайлов в 90-ата минута

Очаква се собственикът на Левски Наско Сираков да инспектира лагера на "сините" в Умаг, Хърватия. "Синята" легенда смята да изгледа част от контролите, които предстоят на отбора.
Кошмарен дебют на новия вратар на Левски (видео) За момента обаче той работи от София, където има доста ангажименти покрай селекцията и осигуряването на спонсори за по-спокойно провеждане на пролетния дял от сезона.
Днес Левски среща полския Подбескидзе във втората си проверка на хърватска земя. Първоначално спарингът бе насрочен за 16:00 часа, но впоследствие бе изтеглен за 13.00 часа по искане на поляците.