Леванте и Валядолид не се победиха след щуро второ полувреме (видео)

Отборите на Леванте и Валядолид не излъчиха победител в срещата помежду си от 20-ия кръг на Ла Лига. Двата тима направиха щуро второ полувреме, в което си вкараха по два гола, за крайното 2:2.

Домакините поведоха в 62-ата минута с попадение на Даниел Гомес, който завърши чудесна контраатака на своя тим.

Валядолид обаче направи пълен обрат за пет минути. В 73-ата минута Рубен Алкарас изравни с далечен изстрел по земя, а в 78-ата минута Оскар Плано получи центриране отдясно от Пабло Ервиас и той с удар от воле вкара за 1:2.

Леванте обаче не се предаде и стигна до равенството. Рожер получи около точката на дузпата и с мощен шут не остави шансове на вратаря за крайното 2:2.

Така мачът приключи без победител и Леванте със спечелената точка Леванте излезе 10-и с 23 точки. Валядолид пък излезе на 15-ото място с 20 точки.