Ботев (Враца) започна с трима нови, търси алтернатива на Домовчийски

Ботев (Враца) започна с трима нови, търси алтернатива на Домовчийски

С три нови попълнения и с благословията на отец Аспарух отборът на Ботев (Враца) стартира днес зимната си подготовка на клубния стадион "Христо Ботев".

До края на седмицата ще бъдат уточнени датите и съперниците във всички контроли на тима до старта на пролетния полусезон в efbet Лига.

Новите имена в състава са левият бек Мартин Николов от Кариана Ерден, централният бранител Петър Генчев от Лудогорец-2 и полузащитникът Никола Колев от Етър.

Спортно-техническото ръководство работи по селекцията, като сред приоритетите за старши треньора Тони Здравков е привличането на добър централен нападател заради честите контузии на опитния Валери Домовчийски.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от БГ Футбол

Виж всички