Орела: При развитието на мача точката е много ценна

Наставникът на Монтана Атанас Атанасов беше повече от доволен след спечелената точка в мача с Берое, завършил при резултат 0:0. Тимът на Монтана игра повече от 75 минути с човек по-малко след червен картон на Давид Кики.

"При развитието на този мач и при този добър отбор на Берое точката, която спечелихме, е много ценна. Играхме над 75 минути срещу един от най-добрите отбори в групата. Каквото и мнение да имам аз, червеният картон е даден. Имахме друг план за мача. В определен момент трябваше да включа Бари, за да засиля атакуващата мощ. Всичко се промени с изгонването на Кики. Адмирации за момчетата. Представиха се на много добро ниво. Мисля, че нещата се получават. С човек по-малко в офанзивен план бяхме доста беззъби. За отбор като Монтана всяка точка е ценна. Колко отбора от нашата черга ще вземат точка в Стара Загора? При всички положения ще имаме нови попълнения. Стоян Предев в защита също е със сключен договор. Водят се преговори за още хора в полузащита и нападение. При всички положения ще има напускащи".