Сепси с Ради Димитров продължава да бие (видео)

Сепси е сред отборите в най-добра форма в румънското първенство и днес постигна нова победа. Радослав Димитров и компания се наложиха с 3:0 при визитата си на Газ Метан и вече са 4-о място във временното класиране, само на точка зад шампиона ЧФР Клуж.

Още до почивката Сепси вкара два гола и до голяма степен реши мача в своя полза. Резултата откри Габриел Васвари в 27-ата минута с изключително силен и точен удар от фаул. Вратарят на домакините Александру Бузбучи имаше достатъчно време да реагира, но не успя да спре топката.
Вторият гол също падна след изпълнение на статично положение, този път от Адриан Петрила. Интригата изчезна окончателно в 82-ата инута, когато Аднан Аганович с левия крак оформи успеха на Сепси.

Тимът на Ради Димитров е непобеден в 4 поредни мача и събра 23 точки. Начело е ФКСБ с 30 точки, пред Университатя (Крайова) с 28.