Руският милиардер решава за Ботев Пд до края на месеца

Руският милиардер решава за Ботев Пд до края на месеца

Руският бизнесмен Антон Зингаревич ще обяви намеренията си за Ботев (Пловдив) до края на месеца. Това стана ясно след днешните срещи, които той проведе в Пловдив. Последната беше с кмета на града Здравко Димитров. На нея руският бизнесмен е обявил сериозни намерения и е изслушал внимателно всичко относно "жълто-черния" клуб, като добавил, че ще направи сериозен анализ.

Преди това Антон Зингаревич, придружен от бившия президент на Ботев (Пловдив) Ангел Палийски, разговаря с шефа на фирма ПИМК, която ще строи клубния стадион на "канарчетата", и с Радослав Кошински - председател на Сдружение ПФК Ботев, което държи 61 % от акциите на клуба.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от БГ Футбол

Виж всички