Страсбург и Рен не се победиха (видео)

Отборите на Страсбург и Рен се неутрализираха в двубой от 12-ия кръг на френската Лига 1, завършил 1:1. С това равенство Страсбург събра 7 точки, но върви предпоследен. Рен е шести с 19.

Резултатът беше открит от домакините в 23-ата минута, когато Адриен Томасон се оказа най-съобразителен в наказателното поле и успя да прати в мрежата топката след подаване на Лала отляво. В 40-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като сърбинът Стефан Митрович беше изгонен за фаул на границата на наказателното поле.

Резултатът се запази до почивката, а след един час игра гостите стигнаха до равенството. Тогава Адриен Хюну се разписа отблизо с глава за 1:1.