Християн Кожухаров: Заслужена точка за нас, можехме да стигнем и до повече

Сензация! Локо (Сф) се издъни срещу последния (видео)

Голмайсторът за Янтра (Габрово) в днешния мач Християн Кожухаров коментира представянето на своя тим при равенството с Локомотив (София). Двата отбора завършиха при резултат 1:1, като домакините от Габрово можеха дори да спечелят в края на мача.

“Искам да поздравя нашия отбор, играхме с един от най-силните отбори в групата. Можехме да стигнем до нещо повече, но и тази точка ни устройва. Надявам се да започнем и с победите.

Отдавам на младостта по-плахия старт. През второто полувреме трябваше да излезем и да играем за името и частта си и това се получи. И брат ми имаше възможност, и Тони Иванов, но това е футболът. Разделихме си точката и мисля, че тя беше заслужена поне за нас.

Има настроение в отбора, не мисля, че точковият актив ни тежи много. По-скоро играта ни. Второто полувреме се получи, но по-голямата част от мачовете не играем така, както можем. Рано или късно точките ще дойдат. Можем да играем по-стабилно в защита, а съм сигурен, че можем и да вкарваме.

Не за пръв път работя с Костадин Ангелов. Той лека-полека започва да ни вдъхва увереност и самочувствие. Ако продължим в този дух, съм сигурен, че можем и още по-добре да се представим”, заяви Кожухаров.