Сърбия си тръгна с точка от Унгария (видео)

Отборите на Унгария и Сърбия не излъчиха победител в срещата помежду си от 5-ия кръг в лига "В", група 3 на Лигата на нациите. Срещата на "Пушкаш Арена" в Будапеща приключи при резултат 1:1, като гостите повече могат да съжаляват, че не взеха трите точки.

Сърбия поведе в 17-ата минута, когато Радонич бе изведен на скорост, финтира защитник и вкара за 0:1.

Последва натиск на домакините и две чудасни възможности пред Собослай, но първият му изстрел бе над вратата, а вторият бе спасен от вратаря.

В 39-ата минута все пак резултатът бе изравнен. Калмар получи пас в коридор и останал очи в очи с вратаря не сгреши за 1:1.

В самия край на полувремето гостите можеха отново да си върнат преднината, но Радонич шутира над вратата.

През втората част Сърбия бе отборът, който бе по-близо до победата. Гостите обаче пропуснаха добри възможности чрез Радонич и Лука Йович.

В крайна сметка мачът завърши без победител, като Унгария запазва 2-ото си място в групата с 8 точки, колкото има и лидера Русия. Сърбия пък е на последната позиция с 3 спечелени точки до момента.