Арда победи Хебър в контрола

Ники Киров: Европа не е недостижима за Арда

Арда победи втородивизионния Хебър с 1:0 в контролна футболна среща на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора. Двамата старши треньори използваха паузата за националните отбори за този двубой, а наставникът на кърджалийци Николай Киров не можеше да разчита на националите Спас Делев, Иван Караджов, Светослав Ковачев, Лъчезар Котев и Иван Тилев.
Пазарджиклии създадоха повече опасни ситуации през първото полувреме, но вратарят Васил Симеонов направи няколко добри спасявания и успя да запази вратата си суха.

След почивката играчите на Киров натиснаха своя съперник. В 61-ата минута Жуниньо се възползва от грешка в отбраната на Хебър, пое топката, финтира вратаря и на опразнената врата откри резултата.

До края и двата състава имаха по няколко ситуации, но до нов гол не се стигна.

Снимка: fcarda.bg