Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Дубъл на Видал донесе успех на Чили над Перу

Уругвай разгроми Колумбия като гост

Чили постигна първа победа в световните квалификации в Зона Южна Америка, след като надви у дома с 2:0 Перу. С основна заслуга за успеха беше лидерът на чилийците Артуро Видл, който отбеляза и двата гола. До този мач чилийците бяха записали загуба от Уругвай и равенство срещу Колумбия. Със събраните 4 точки Чили върви на шесто място във временното класиране.

Първото попадение на Видал паднав 20-ата минута. Тогава Менезес върна топката към него пред наказателното поле и Видал стреля от далечно разстояние, като топката влезе в мрежата след рикошет. Само 15 минути по-късно Видал стигна до втория си гол в мача, след като акробатично засече топката от близка дистанция.