Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Славия с бърза победа над Перун в женското първенство (видео)

Волейболистките на Славия победиха като домакини Перун (Варна) с 3:0 (25:10, 25:15, 25:17) във мач от 2-ия кръг на женската "Демакс" Лига, който се игра тази вечер в столичната зала "Панайот Пондалов".

Така "белите" записаха първа победа в шампионата, след като на старта отстъпиха на Казанлък Волей. Тимът на Перун пък записа втора поредна загуба.

Срещата премина изцяло под диктовката на домакините. Славистките доминираха със силен начален удар, с който затрудниха максимално посрещането на съперника и затвориха безпроблемно мача в три гейма за около 65 минути игра.

СЛАВИЯ - ПЕРУН (ВАРНА) 3:0 (25:10, 25:15, 25:17)
СЛАВИЯ: Натали Станоева, Никол Данкинова, Христина Георгиева, Карина Барзанова, Йоанна Атанасова, Симона Бакърджиева - Стефани Македонска-либеро (Александра Колева, Маргарита Узунова, Стефани Трифонова, Ивана Димитрова)
Старши треньор: ИВАН ДИМИТРОВ
ПЕРУН: Денислава Пенчева, Мария Игнатова, Дарина Киндова, Вероника Иванова, Никол Николова, Стефани Кьосева - Доротея Тодорова-либеро (Ивет Гавраилова, Габриела Ганчева, Джансел Сабри, Свилена Стоянова)
Старши треньор: ПЛАМЕН НИКОЛОВ.