Торино взе първа домакинска точка

Торино спечели първа точка като домакин от началото на сезона, след като завърши 0:0 в мача Кротоне. Този резултат идва, след като преди няколко дни играчите на Джампаоло постигнаха и първата си победа след успех срещу Дженоа. Гостите завършиха мача с 10 човека, след като 3 минути преди края Луперто получи втори жълт картон за нарушение срещу Белоти.

Кротоне започна по-силно двубоя, но положенията и пред двете врати бяха рядкост. Новакът имаше инициативата и след почивката, а Сиригу на няколко пъти трябваше да се намесва.

Торино създаде сериозна опасност чак към края, но тя можеше да донесе победата на домакините. Удар на Белоти срещна гредата, а след това топката бе изчистена от голлинията. Малко по-късно опит за центриране можеше да се превърне в гол, но отново кълбото се удари в гредата, която спаси гостите и в самия край след удар на Бонацоли.