Моралес: Допуснахме грешки, които не съм виждал досега (видео)

Кошмарно начало провали ЦСКА-София в Швейцария (видео+снимки)

Наставникът на ЦСКА-София Даниел Моралес коментира загубата на своя тим от Йънг Бойс в мач от груповата фаза на Лига Европа. “Червените” отстъпиха с 0:3, като според Моралес много грешки костваха мача на българския тим.

“За съжаление допуснахме доста грешки, неорганизирани бяхме, допуснахме и такива, които до сега не съм виждал. Получават се от това неспокойствие, всички знаехме, че играем срещу един добър отбор, който можеше да ни създаде проблеми. Имахме идея как да противодействаме, но това не стана.

Имаха числено преимущество в атака, второто полувреме искахме да променим някои неща, но не се получиха нещата. Трябваше да успокоя малко играчите, познавам отбора много добре и знам, че имаше възможност да се върне в мача. За съжаление днес бе такава среща, че за 30 минути допуснахме 3 гола и определено не се справихме с нашите задачи в защита.

Проблемът не е само в един, двама или трима, това е в цялата организация. Допуснахме доста колективни и организационни грешки”, заяви Моралес.