ЛАСК измъкна победата с човек по-малко и също дръпна на Лудогорец (видео)

Отборът на ЛАСК Линц спечели с 1:0 гостуването си на Антверпен в мач от груповата фаза на Лига Европа. Австрийският тим запази преднината си, макар че в последната половина на втората част игра с човек по-малко. Така Тотнъм, Антверпен и ЛАСК имат по шест точки, а българският първенец Лудогорец е с нулев актив.

В 14-ата минута гостите от Линц пропуснаха да се възползват от корнер, след катон защитата на съперника успя да се справи с трудна ситуация. В 33-ата Биргер Верстрате стреля от въздуха и топката прелетя опасно над гредата. В 55-ата Грубер намери Егещайн с хубаво копнато подаване, като вторият беше оставен сам на ръба на малкото наказателно поле и реализира. В 68-ата Джеймс Холанд от състава на гостите получи втори жълт картон.